Данас је Сре Авг 21, 2019 12:16 pm

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Пошаљи нову тему Ова тема је закључана, не можете да учитавате поруке нити да одговарате.  [ 20 порука ]  Иди на страницу Претходни  1, 2
Аутору Порука
 Наслов поруке: Re: Звезда у КЛС 2018/19
ПорукаПослато: Пет Јун 21, 2019 3:19 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Пон Апр 29, 2013 11:10 pm
Поруке: 4627
Je BILI koraci?? :thumbup: Hohohohoho Neka, neka, ovako je sladje iako naravno da zasluzujemo titulu protiv ovog Batinog projekta i Limara kao izvodjaca radova. Jeste, Karma je to ali je malo, treba jos puno Toga da se dogodi da bi Karma i kosmicka pravda bili zadovoljeni. Opet Kalemegdan u junu - Covicu legendo! :travka: :tekila:

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."

Врх

ПорукаПослато: Пет Јун 21, 2019 5:17 pm 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Cojek objasnio. :thumbsup:

Цитирај:
МНОГО ЈЕ СМЕШНО ОВО КМЕЧАЊЕ ФРАЊЕВАЦА КАКО ИХ ЈЕ ПОБЕДИО ДРЖАВНИ ПРОЈЕКАТ, ФИНАНСИЈСКИ ХИЉАДУ ПУТА МОЋНИЈИ ОД ЈАДНОГ И БЕДНОГ ПАРТИЗАНА.
А ПОБЕДИО ИХ ТРЕНЕР ПОЧЕТНИК СА ЈЕДНИМ ПЛЕЈМЕЈКЕРОМ У ТИМУ, ПЛЕЈМЕЈКЕРОМ КОЈИ НИЈЕ ДОШАО ИЗ НБА ВЕЋ ИЗ ЈЕБЕНОГ ФМП-А. ПОБЕДИО ИХ ТИМ СА ЈЕДНИМ ЦЕНТРОМ У РОСТЕРУ, ТАКОЂЕ ПРИДОШЛИМ ИЗ ФМП-А... ЧОВИЋ И ОЏО ИХ ИЗЈЕБАЛИ И У АБИ У КЛС-У! ПОБЕДИЛА ИХ ЂЕЦА ЖЕЉЕЗНИКА ДАВИДОВАЦ, ДОБРИЋ И БОРИША, БИЛИ БЕРОН ДОВЕДЕН ИЗ ТУРСКЕ ВУКОЈЕБИНЕ И СТАРАЦ МО ФАЈЕ ОД СТОТИНУ ЉЕТА ДОВЕДЕН ИЗ ГРЧКЕ ПРИПИЗДИНЕ.
СА ДРУГЕ СТРАНЕ У ЈАДНОМ И БЕДНОМ И ОД ДРЖАВЕ УНИШТЕНОМ ПАРТИЗАНУ НАЈСКУПЉИ ТРЕНЕР У ИСТОРИЈИ КОШАРКЕ НА ОВИМ ПРОСТОРИМА АНДРЕА ТРИНКИЈЕРИ, РАДЕ МЕМФИС ГРИЗЛИ ЗАГОРАЦ, ПЛЕЈМЕЈКЕР РЕНФРО СА БОГАТИМ ЕВРОЛИГАШКИМ И РЕПРЕЗЕНТАТИВНИМ ИСКУСТВОМ, СЛОВЕНАЧКИ ЗЛАТНИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ АЛЕКСЕЈ НИКОЛИЋ, БИВШИ МВП АБА ЛИГЕ НИКОЛА ЈАНКОВИЋ, БИВШИ РЕПСТАТИВЦИ ГАГИЋ И ВЕЛИЧКОВИЋ, ВЕЧИТО ТАЛЕНТОВАНИ ВАЊА МАРИНКОВИЋ И ИГРАЧ ОТЕТ ОД ЗВЕЗДЕ СТУДЕНТ САФЕТ ЈАНКОВИЋ.
РЕСПЕКТАБИЛНУ ЕКИПУ СМО ИМАЛИ ЗА ПРОТИВНИКА, АЛИ ЂЕЦА ЖЕЉЕЗНИКА УЗ ПОМОЋ ВИЛИЈСМСА ЏЕЈМСА БЕРОНА СУ ПОКАЗАЛА ПОБЕДНИЧКИ МЕНТАЛИТЕТ И ДОНЕЛА НАМ ЈУБИЛАРНУ 20. ТИТУЛУ.
И НАЈЈАЧЕ ОД СВЕГА, ЖАБАРСКИ ПРЕВАРАНТ УСПЕО ДА ИХ УБЕДИ ДА ЈЕ ОДРАДИО ДОБАР ПОСАО. ИЗЈЕБО ГА ТРЕНЕР ДЕБИТАНТ СА ЈЕДНИМ ПЛЕЈОМ И ЈЕДНИМ ЦЕНТРОМ У ТИМУ (ОБА ДОШЛА ИЗ ФМП-А, ТО ИХ НАЈВИШЕ БОЛИ) И КАО СУПЕР , ИДЕМО ДАЉЕ, ДОБРИ СМО БИЛИ.
САМО МУЗИ ЛИМАРА И ЛОЖИ ГЛУПЕ ГРОБАРЕ ТРИНКИ, ИМАШ ЦИГАНСКУ ПОДРШКУ!

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."

Врх

ПорукаПослато: Пон Јун 24, 2019 10:37 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Чет Јан 05, 2017 10:30 am
Поруке: 467
Лепо се све враћа на своје место. Све што они могу јесте да плачу. И треба да плачу након свих ових година у којима су оотимали и крали.

Врх

ПорукаПослато: Уто Јун 25, 2019 8:53 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Чет Мај 09, 2013 8:20 am
Поруке: 4664
Мики пише:
Лепо се све враћа на своје место. Све што они могу јесте да плачу. И треба да плачу након свих ових година у којима су оотимали и крали.

:thumbup:
Šta da dodam osim da njima treba još godina kmečanja zaa sve one krađe koje su bahato činili.

Врх

ПорукаПослато: Уто Јун 25, 2019 1:15 pm 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Ганац пише:
Мики пише:

Šta da dodam osim da njima treba još godina kmečanja zaa sve one krađe koje su bahato činili.

Врх

Приказ порука у последњих:  Поређај по  
Пошаљи нову тему Ова тема је закључана, не можете да учитавате поруке нити да одговарате.  [ 20 порука ]  Иди на страницу Претходни  1, 2

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост

Не можете слати нове теме у овај форум
Не можете одговарати на теме у овом форуму
Не можете учитавати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете слати прилоге у овај форум

Пронађи: