Данас је Сре Авг 21, 2019 12:19 pm

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 29 порука ]  Иди на страницу Претходни  1, 2
Аутору Порука
 Наслов поруке: Re: Квалификације за ЛШ 2019
ПорукаПослато: Чет Јул 25, 2019 7:45 pm 
Стара гарда
Корисников грб

Придружен: Чет Јан 09, 2014 3:01 pm
Поруке: 2516
Мени се оно јуче уопште није свидело. Играмо шаблонски и покушавамо на силу. Они се људи нуде јер не знају да одговоре на висок пресинг наших, а наши безидејни. Резултат је одличан каква нам је игра била.

Врх

ПорукаПослато: Сре Јул 31, 2019 8:29 pm 
Тешка џомба
Корисников грб

Придружен: Чет Мар 14, 2013 12:15 pm
Поруке: 8580
Место: I na Marsu ako treba...
Katastrofa od igre. Mene iskreno sramota. http://www.czbgtv.com/2019/07/31/losa-i ... -i-prolaz/

Врх

ПорукаПослато: Суб Авг 03, 2019 11:08 am 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Чет Јан 05, 2017 10:30 am
Поруке: 467
Катастрофално смо одиграли у Хелсинкију. За такав приступ игри сви редом заслужују казне. Надам се да ће приступ играча против Копенхагена бити тотално другачији и професионалнији, иначе, црно нам се пише.

Врх

ПорукаПослато: Сре Авг 07, 2019 1:45 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Суб Мар 16, 2013 2:10 pm
Поруке: 1802
ANALIZA UTAKMICE SA KOPENHAGENOM: CRVENO-BELI BEZ PREDNOSTI, ALI SA NADOM U PROLAZ DALJE

Врх

ПорукаПослато: Уто Авг 13, 2019 3:51 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Пон Окт 07, 2013 10:55 am
Поруке: 1456
Ljudi, braćo! Što se kaže :travka:
Da vas pozdravim nkon malo dužeg forumskog odsustva... satra život nogama i rukama, ali što kaže onaj dobri dedica, sporedni lik iz kultnog ostvarenja "Ovaj ovde most ako sruše...." - mora da se radi, mora da se živi. I tako...

Nego, večeras veliki izazov. Znam, strepimo svi. Protivnik je jak i šanse su ipak više na njihovoj strani. Opet, da vam pravo velim, nije tako loše ni strepiti od jakih protivnika, vratimo malo film unazad - pa doskora smo strepili da nas raznorazni fudbalski egzotičari ne nalupaju i osramote. Jedino ako nas je razmazilo ono gaženje Liverpula, ali podsjećam da Panč... Pavkov ne igra večeras :smrc:

Hoću samo jedno - da izađu tamo i odigraju zvezdaški i muški, šampionski. Protivnik je spreman i čvrst, ako ne budemo prvi u svakom duelu, nadjačaće nas bez nekih većih problema. I na taj način da zaštitimo našeg doktora igre, Marina, a on će već da nađe način, potez koji će da slomi protivnika.

Ajmo!!! :psihodelija: :psihodelija: :vitez: :zastavaGRB: :psihodelija: :zastavaGRB: :konjanik:

Врх

ПорукаПослато: Уто Авг 13, 2019 11:02 pm 
Тешка џомба
Корисников грб

Tooooooo bre tooooooooo :psihodelija: :psihodelija: :psihodelija:

Врх

ПорукаПослато: Сре Авг 14, 2019 6:54 am 
Члан клуба
Корисников грб

Какав меч, страшан меч. Знам да ово нема ни близу додирних тачака са оним антологијским мечом против Бајерна, али по тензији (заједно са прошлогодишњим сусретом против Салзбурга) и те како има.
Покрадени смо, то је дефинитивно. Имали су више лопту у ногама, али и поред свега тога нису имали неке изразите шансе. А пенали? Па, оно је стварно било за инфаркта. Од очаја до сјаја.

Врх

ПорукаПослато: Сре Авг 14, 2019 9:02 am 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Пон Окт 07, 2013 10:55 am
Поруке: 1456
Otkud ovakva oranica u Jevropskoj uniji :valjanje: Ne može niko okvir gola pogoditi od proklizavanja. :whistle:
Naravno, kako to zapovijedaju običaji, a u tradiciji Piksija, Maradone, Bađa, Bekama... Marin je promašio. Znao sam da će Pankov biti siguran, momak ima srce. Trebao je, i treba da igra od početka sa Degenekom. Šta reći za Milunovića? Koliko još gluposti i kikseva da se vidi da čovjek nažalost nije za klupu Zvezde, kamoli za juriš na LŠ? Samo u faci izgleda isprepadano svaku utakmkicu.
Boćko ga dade konačno, probudi se čovjek kad je najpotrebnije, a tokom cijele utakmice vidjelo se njegovo veće zalaganje nego inače, znači i kod njega je neki mentalni problem, možda se zasitio fudbala, možda i nesportski život, ko će ga znati. U svakom slučaju nadam se da je ovo dobar znak, a svakako nas je poguralo u evropsku jesen tako da mu moramo biti zahvalni.
Marinov centaršut, te njegove poteze smo već počeli uzimati zdravo za gotovo, čini mi se, a momak je za nas nebeski igrač, toliko znači i uliva sigurnost ekipi da ne znam mogu li to riječi i analize opisati.
Žander je jeza u odbrani svaki put kad napadaju, a u napadu vrlo dobar, mada bi mi za beka bilo draže obrnuto. Juče ih prljavo, iskusno iznavlačio na kartone, samo vrti jedan te isti fazon, a oni se primaju. Svaka čast, sveukupno ipak pozitivan utisak.
Borjan, ajde penali, ali imao je par odličnih odbrana na utakmici, od kojih jedna baš strašna, kad su pritiskali. Mislim da nikad nije podbacio.

Tako da, idemo dalje, idemo na Jang Bojs! Sledeća srijeda, 21:00!

Врх

ПорукаПослато: Сре Авг 14, 2019 1:51 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Ceo dan sam u gužvi, nikako da sednem nešto smisleno da napišem za sajt. Samo jednu stvar hoću da kažem.
Borjane, bravo majstore!
I da, neka neko kupi Raši Pankovu malo veće gaće. Cenim da su mu potrebne. Koja hladnokrvnost i sigurnost, svaka čast momku.

Врх

ПорукаПослато: Нед Авг 18, 2019 8:42 am 
Члан клуба
Корисников грб

Биће изузетно интересантно видети коју поставу ће Милојевић извести у ове две утакмице против Младих дечака.

Врх

ПорукаПослато: Нед Авг 18, 2019 10:00 am 
Члан клуба
Корисников грб

Šta god uradio, samo ne Milunović u 11. To je recept za katastrofu. Da je Milunović kojim slučajem stranac, već bi ga terali iz kluba (videti pod Fibel).
Ovako, idu alibi priče u fazonu ''bori se dečko, a i, Boga mu, naš je''.

Врх

ПорукаПослато: Нед Авг 18, 2019 12:50 pm 
Тешка џомба
Корисников грб

Beara_Vladimir пише:
Šta god uradio, samo ne Milunović u 11. To je recept za katastrofu. Da je Milunović kojim slučajem stranac, već bi ga terali iz kluba (videti pod Fibel).
Ovako, idu alibi priče u fazonu ''bori se dečko, a i, Boga mu, naš je''.

Milunović svakako ne može zbog crvenog.

Врх

ПорукаПослато: Нед Авг 18, 2019 3:15 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Odlično, onda smo bar u Švajcarskoj mirni. Raša Pankov i Degenek i eedemo!

Врх

ПорукаПослато: Сре Авг 21, 2019 10:25 am 
Тешка џомба
Корисников грб

Husref Musemić pred utakmice protiv Jang Bojsa http://www.czbgtv.com/2019/08/21/musemi ... -sampiona/

Врх

Приказ порука у последњих:  Поређај по  
Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 29 порука ]  Иди на страницу Претходни  1, 2

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта

Не можете слати нове теме у овај форум
Не можете одговарати на теме у овом форуму
Не можете учитавати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете слати прилоге у овај форум