Данас је Пон Сеп 16, 2019 12:59 am

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 869 порука ]  Иди на страницу Претходни  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 58  Следећа
Аутору Порука
 Наслов поруке: Re: ABA ("Јадранска") лига
ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 1:19 am 
Стара гарда
Корисников грб

Придружен: Чет Јан 09, 2014 3:01 pm
Поруке: 2519
Константине, ево ти конкретно. Ништа се није добило, али је то за мене давно прошло време. Било, не поновило се. Данашњи КК је нека друга прича где се све више укључују људи који воле кошарку и где Звезда добија управо ту публику. Делије у Евролиги су фантастична подршка углавном и ветар у леђа играчима. У полуфиналу, са оваквим Партизаном заиста не бринем, не треба нам домаћинска атмосфера. А и остатак звездашке публике ће бити набријан (што би рекли пургери) па ће се навијати.

Либурнија, пропадање српске кошарке нема везе са појавом Аба лиге него са јачањем веза и везица КК Партизан и прављења блата од нечега што је раније била светиња. Све док су Звезду гурали у муљ, све док су се радиле закулисне радње, ни сам Тито не би помогао српској кошарци. Све оно што је правила багра глодарска и шта још прави, не само у кошарци ( Дивац прихватио учешће Албанаца на следећој олимпијади, Шоштар нас у ватерполу гурнуо у квалификације...) показује само комплекс мањег клуба и нижих вредности код таквих људи. Јер ако ти двориште није уређено, онда ни ограда не може много тога да покрије. Та иста глодарска неспособна багра је добрим делом одговорна за срозавање српске кошарке, а сад кад се ћуна не диже, е хајде сад да је вратимо. Док је Звезди интерес јадранска лига, док Евролига каже, финалисти иду у Евролигу, Звезда треба да остане у АБА лиги. И да је заболе лажно моралисање лажних моралиста. Али све са висине јер смо били сведоци прошле године како нас увукоше у муљ и блато.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 1:30 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Пон Апр 29, 2013 11:10 pm
Поруке: 4627
МоСа ВерСе пише:
Док је Звезди интерес јадранска лига, док Евролига каже, финалисти иду у Евролигу, Звезда треба да остане у АБА лиги. И да је заболе лажно моралисање лажних моралиста. Али све са висине јер смо били сведоци прошле године како нас увукоше у муљ и блато.

Ја се с тим слажем али као привременим рјешењем тактичке природе али то не може да буде коначно и свобухватно рјешење проблема. Друго, тај муљ из ККП може да се прелије и у АБА нпр. ако они иступе. Е онда креће прича, "види оне издајнике у АБА а називају се стуб српства а види нас како се боримо за интересе српске кошарке". А ти не заборави да је психопата био у стању да изјави неки дан "један народ, један клуб, један вођа" и да не трепне! Ееееј! :pop: И онда опет имаш срање, муљ, напетост, медијске спектакле, подјеле... Неће се моћи од тога вјечно бјежати.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 1:39 am 
Стара гарда
Корисников грб

Либурнија пише:
Ја се с тим слажем али као привременим рјешењем тактичке природе али то не може да буде коначно и свобухватно рјешење проблема. Друго, тај муљ из ККП може да се прелије и у АБА нпр. ако они иступе. Е онда креће прича, "види оне издајнике у АБА а називају се стуб српства а види нас како се боримо за интересе српске кошарке". А ти не заборави да је психопата био у стању да изјави неки дан "један народ, један клуб, један вођа" и да не трепне! Ееееј! :pop: И онда опет имаш срање, муљ, напетост, медијске спектакле, подјеле... Неће се моћи од тога вјечно бјежати.

Мој болд: А што би нас то уопште тангирало шта ће неко да каже? Нека иступе сутра, нека кажу да смо олош највећа, сташе, балије док Аба има пролаз у Евролигу а српска лига у куп Лилијане Ронкети, треба да останемо тамо. Кад Евролига не буде давала пролаз, као најлогичније решење видим два пута: 1. пролаз кроз српску лигу и оно што мислим да је много реалније, самим тим под 2. Евролига на основу буџета и финансија позове један клуб. Данас, много смо интересантнији од гробара.

Самим тим, намеће се следећи закључак: Бориће се Партизан грчевито за улазак у плеј оф и пласман на треће место где можда, али само можда имају шанси да прођу даље. Тим им није репрезентативан уопште, и Цедевита а поготово Будућност имају боље тимове од Партизана. О нама нећу пуно ни говорити.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 1:44 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

МоСа ВерСе пише:
Либурнија пише:

Мој болд: А што би нас то уопште тангирало шта ће неко да каже?

У неком идеалном свијету да. Али, колико је реално да ми изађемо неокрзнути из тога а гађаће нас тешком артиљеријом, играти максимално прљаво? Друго, неће они ићи само медијски, већ и политички. Не могу данас а ко ти гарантује да неће моћи сутра?! И шта ћемо онда?

А буди сигуран да ће дићи огромну фрку ако испуше опет ЕЛ...И да ће првом приликом, ако осјете да им је (политички) вјетар опет у једра, гледати крви да нам се напију. На руку ће им ићи и чињеница што смо ми успјешни (барем у Европи) а у Србији се успјех не опрашта, ни од "пријатеља" а камоли од непријатеља. Зато, једино право и дугорочно рјешење је нормализација у ККП и у српској кошарци а корак од седам миља је неутралисање психопате. Све док он буде и надаље овако производио ванредно стање, нама нема несметаног рада и живота. Хтјели ми то или не хтјели.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 9:12 am 
Члан клуба

Придружен: Пон Мар 18, 2013 8:44 am
Поруке: 1088
Fino kaže Aca Trica, sinoć kod Edina i Koleta - neko izgubi par utakmica, ne sviđa mu se suđenje i odmah bi istupio iz lige...
grobarska ofanziva je u toku, jedino što tipujem da će se poklati međusobno kad Dule, drugi put uzastopno, izvisi za EL

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 9:26 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Чет Мај 09, 2013 8:20 am
Поруке: 4664
I u Košarci, i u Vaterpolu, koji uzgred nije toliko profitabilan i smim tim nije u žiži, osnovni problem jeste pokušaj "makabizacije", i sve to pod devizom "mala bara puno krokodila", nema se za više od jednog kluba, tako su se u košarci gasili i hemofarm i RKG i Zvezda zamrza, jedna Vojvodina je u nekoj ? ligi, Kraljevo je svojevremeno imala dva dobra tima Mašinac i Slogu i uvek je bilo tvrdo, krmkovi su pravili sranja i sa Hemofarmom i sa Budućnošću, i sa Zvezdom. Uvek kada je to bilo potrebno da se taj rival pobedi i uništi. Njima je domaća liga bla dobra se dok su kroz nju išli u EL (LŠ)ili kako se već zvala, onog trenutka kada kroz domaće takmičenje nisu mogli da prođu oni su prihvatili ABA ligu, i već tada uz svoj jak lobi u okvirima SCG i Jadranske lige su radili šta su hteli i uzimali koga su hteli.
Sada konačno su izgubili tlo pod nogama, politička elita koja ih je podržavala i gurala sve vreme više nije tako jaka ni finansijski ni politički, i sada pokušavaju da igraju na nacionalnu kartu i na razvoj centara za čiju propast su uzgred krivi oni sami.
Njihova snaga se trenutno ogleda u "struci" gde svi kao jedan favorizuju partizan, eđutim to neće biti dovoljno, osim toga morali bi naći potporu u vlasti koju nemaju, niti će imati jer nastupi svinje guraju taj isti partizan u provaliju.
Neće oni nestati sa košarkaške mape, i to ne bi bilo dobro, ali više neće biti "Ponos Srbije" već još jedan klub koji će samo igrom na terenu nešto postizati.
naredni problem koji i nas kao klub čeka je izvor finansiranja, mi moramo naći pored ovih entuzijasta i državnih sponzora i neku stranu kompaniju koja će nas finansijski podržati, neko reče zbog Zirbesa tražiti sponzora u Nemačkoj i slične stvari. Da bi to postigli mi iz godine u godinu moramo podizati letvicu uspeha za po jedan stepenik do dostizanja F4 i imati konstantu učešća u EL bez nekih ekscesa a sa velikom gledanošću i tako postati interesantni u Evropi.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 11:00 am 
Стара гарда
Корисников грб

Либурнија пише:

У неком идеалном свијету да. Али, колико је реално да ми изађемо неокрзнути из тога а гађаће нас тешком артиљеријом, играти максимално прљаво? Друго, неће они ићи само медијски, већ и политички. Не могу данас а ко ти гарантује да неће моћи сутра?! И шта ћемо онда?

А буди сигуран да ће дићи огромну фрку ако испуше опет ЕЛ...И да ће првом приликом, ако осјете да им је (политички) вјетар опет у једра, гледати крви да нам се напију. На руку ће им ићи и чињеница што смо ми успјешни (барем у Европи) а у Србији се успјех не опрашта, ни од "пријатеља" а камоли од непријатеља. Зато, једино право и дугорочно рјешење је нормализација у ККП и у српској кошарци а корак од седам миља је неутралисање психопате. Све док он буде и надаље овако производио ванредно стање, нама нема несметаног рада и живота. Хтјели ми то или не хтјели.

У суштини се усаглашавам са тобом. Схватам поенту да би за нас било идеално да постоји јака српска лига, међутим, ја сам за то да постоји јака јадранска лига јер су ти тимови харали пред почетак распада Југославије. Не причам ово са призвуком југо носталгије, него гледам искључиво како Звезда може да изађе јача и да игра утакмице са атрактивним противницима. Са друге стране, опет смо и порек 'окњене' државе имали јаку српску лигу. Једно време су и српски клубови харали Европом, али онда на цену ступа Вујошевић. И то је Ганац написао одлично. Имао си и Слогу, па си имао Здравље у Лесковцу, Зорку у Шапцу, плус јак Хемофарм, ФМП, некада Беочин, али су господа успели све да усеру како би направили доминацију и институцију. И онда, гомила гробара мастурбира на ове речи које сам написао у претпоследњој реченици. А сви знамо како је грађена...

Но, да се сад не расплињавам око нечега што је било, него да се осврнем на садашњост за бољу будућност. С' обзиром на начин на коју су направили доминацију, сходно томе ће покушати поново са свим прљавим триковима из прошлости. Само, имају један проблем, држава неће више да им ћушка паре у џепове и немају логистику у виду моћних политичара. Остаје им да раде нешто што не знају, а то је маркетинг. Видиш и сам да их је директор Телекома отресао као слину јер је свиња кренула ђоном, а то се не ради тако. Њихови утицаји сем кад нема претње и страха да утерују преко политичара су равни нули. Самим тим, овај пласман у Евролигу ће морати да зараде на терену. и зато бих волео да нам падну шака већ одмах, у полуфиналу. Само тако ћу бити сигуран да ни следеће године неће бити Евролиге. Ту неће моћи да се ваде на судије, а и утицај наш код челних људи Аба лиге је већи него њихов. Остаје терен, где ћемо их са оваквим рустером покупити 3:0.

Ганац, што се тиче логистике у виду новца, не се бринеш. И пре него што је Човић изашао са цифром од 3.6 милиона, ја сам знао да нам је буџет око четири милиона (може то Дача да вам потврди). Оно што радује јесте што је већина буџета , 40% маркетинг и што спонзори желе уложити у Звезду јер је направљена каква таква нормална ситуација и стабилан клуб.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 11:12 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Чет Мај 09, 2013 8:20 am
Поруке: 4664
МоСа ВерСе пише:
Либурнија пише:

У суштини се усаглашавам са тобом. Схватам поенту да би за нас било идеално да постоји јака српска лига, међутим, ја сам за то да постоји јака јадранска лига јер су ти тимови харали пред почетак распада Југославије. Не причам ово са призвуком југо носталгије, него гледам искључиво како Звезда може да изађе јача и да игра утакмице са атрактивним противницима. Са друге стране, опет смо и порек 'окњене' државе имали јаку српску лигу. Једно време су и српски клубови харали Европом, али онда на цену ступа Вујошевић. И то је Ганац написао одлично. Имао си и Слогу, па си имао Здравље у Лесковцу, Зорку у Шапцу, плус јак Хемофарм, ФМП, некада Беочин, али су господа успели све да усеру како би направили доминацију и институцију. И онда, гомила гробара мастурбира на ове речи које сам написао у претпоследњој реченици. А сви знамо како је грађена...

Но, да се сад не расплињавам око нечега што је било, него да се осврнем на садашњост за бољу будућност. С' обзиром на начин на коју су направили доминацију, сходно томе ће покушати поново са свим прљавим триковима из прошлости. Само, имају један проблем, држава неће више да им ћушка паре у џепове и немају логистику у виду моћних политичара. Остаје им да раде нешто што не знају, а то је маркетинг. Видиш и сам да их је директор Телекома отресао као слину јер је свиња кренула ђоном, а то се не ради тако. Њихови утицаји сем кад нема претње и страха да утерују преко политичара су равни нули. Самим тим, овај пласман у Евролигу ће морати да зараде на терену. и зато бих волео да нам падну шака већ одмах, у полуфиналу. Само тако ћу бити сигуран да ни следеће године неће бити Евролиге. Ту неће моћи да се ваде на судије, а и утицај наш код челних људи Аба лиге је већи него њихов. Остаје терен, где ћемо их са оваквим рустером покупити 3:0.

Ганац, што се тиче логистике у виду новца, не се бринеш. И пре него што је Човић изашао са цифром од 3.6 милиона, ја сам знао да нам је буџет око четири милиона (може то Дача да вам потврди). Оно што радује јесте што је већина буџета , 40% маркетинг и што спонзори желе уложити у Звезду јер је направљена каква таква нормална ситуација и стабилан клуб.

Samo stabilnim finansiranjem mi kako klub možemo napredovati, i to me raduje.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 11:18 am 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Суб Мар 16, 2013 10:11 pm
Поруке: 1989
МоСа ВерСе пише:
Константине, ево ти конкретно. Ништа се није добило, али је то за мене давно прошло време. Било, не поновило се. Данашњи КК је нека друга прича где се све више укључују људи који воле кошарку и где Звезда добија управо ту публику. Делије у Евролиги су фантастична подршка углавном и ветар у леђа играчима. У полуфиналу, са оваквим Партизаном заиста не бринем, не треба нам домаћинска атмосфера. А и остатак звездашке публике ће бити набријан (што би рекли пургери) па ће се навијати.

Хвала на искрености, само једна исправка. Ово није давно прошло вријеме и не може да кажеш "било не поновило се" из разлога што је бесмислени бојкот још увијек на сцени. То срање и даље траје.
Кад тад ће и остали схватити да напуштати клуб због политичких ставова, је обична глупост и ништа друго. Паметни остварују циљеве главом и дугорочно.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 11:35 am 
Стара гарда
Корисников грб

Константин пише:
МоСа ВерСе пише:

Хвала на искрености, само једна исправка. Ово није давно прошло вријеме и не може да кажеш "било не поновило се" из разлога што је бесмислени бојкот још увијек на сцени. То срање и даље траје.
Кад тад ће и остали схватити да напуштати клуб због политичких ставова, је обична глупост и ништа друго. Паметни остварују циљеве главом и дугорочно.

Ок, али да те питам: Шта би Звезда добила више да данас иду Делије на АБА лигу?

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 11:39 am 
Члан клуба
Корисников грб

Добила би навијаче какве треба да има, који не напуштају клуб због разлога од којих нико нема никакав резултат и сигурност на мечевима када је стање на терену у 5 дека. Велика Субота је била у фудбалу такав меч а прошле године је замало могао такав меч да буде на Ф4 гдје би нас у Арени било мање и са мање децибела, може да се понови и ове године.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 11:49 am 
Стара гарда
Корисников грб

Константин пише:
Добила би навијаче какве треба да има, који не напуштају клуб због разлога од којих нико нема никакав резултат и сигурност на мечевима када је стање на терену у 5 дека. Велика Субота је била у фудбалу такав меч а прошле године је замало могао такав меч да буде на Ф4 гдје би нас у Арени било мање и са мање децибела, може да се понови и ове године.

Пази, не контрирам ти ја због разлога што ниси у праву, него што је то са Делијама постао Дон Кихотовски проблем јурења ветрењача. Нема их, нису у праву, али то је тако. Зато, ове године имамо преко 4 хиљаде продатих сезонских и неће се поновити прошла сезона ни у ком погледу.

Иначе, да се зна и ово. Против Цибоне прошле године, био је покојни Веља и кад је видео да је густо, повео је навијање. Али, би касно.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 1:30 pm 
Стара гарда
Корисников грб

Придружен: Нед Мар 17, 2013 2:47 pm
Поруке: 2241
@Liburnija

Odgovor na ova pitanja je nemoguce dobiti jer ljudi koji mogu da daju odgovor, a to su oni koji su doneli tu odluku, nezalost ne pisu na ovom forumu, a na diskusiju o tome se ne upustaju ni na drugim mestima. U svakom slucaju hvala tebi na tvom misljenju iako nije upuceno meni. :) Prokomentarisao bih samo par teza.

Либурнија пише:

Елем, ишло се да, 2-3 године, и по мом личном убјеђењу а то становиште је изгледа сазрело и у битним дјеловима Делија, то је било погрешно. Заправо, није било погрешно по себи али је мотивација која је на почетку превладавала била та да се и млађа генерација навијача "најебе кеве" Рватима. По мени, то су дјечје болести које су сада прележане пошто озбиљна навијачка група не може да се руководи превасходно таквим мотивима.

Zao mi je ako je tako razmisljala jedna od naozbiljnijih navijackih grupa na svetu. Pogotovu sto ne vidim nacin da se najebe keve bilo kome posto nije bilo gostovanja. Iskren da budem, ne lici mi to na Delije.

Либурнија пише:
Оно што је изазивало зазор код навијача је то што лигом дрмају угл. Словенци који, објективно, од ове лиге имају и највише користи, како спортски тако и финансијски. С друге стране, пропаст српске репрезентативне кошарке се унеколико поклапа са почетним периодом ове лиге. Свакако да то није једини разлог за ту пропаст али те чињенице су се временски барем поклопиле.

Koliko sam razumeo, ova dva argumenta se cesto spominju kao opravdanje za bojkot i najbolje pokazuju koliko se povrsno gledalo na stvari. Dobro se zna da je liga u vlasnistvu privatnih lica, ali i ta vlasnicka struktura nije zacementirana vec se vremenom menjala. Danas imamo slucaj da su i nasi klubovi akcionari lige, s tim da se na tome ne treba zaustaviti nego treba traziti veci deo kolaca, na cemu Covic insistira. Svakako to nije nesto sto se ne moze popraviti. Slovenci imaju sportsku korist, ali nista vecu od Srba, Hrvata ili Bosanaca. Odnosno, ako je to uopste moguce utvrditi, mozda imaju vecu, ali to su nijanse. Regionalna liga je u interesu svih zemalja koje ucestvuju jer ostale zemlje pojedinacno nemaju novac i kvalitet za saostalnu ligu slicnog kvaliteta.

Zbog cega je propala reprezentativna kosarka je tesko i kompleksno pitanje na koje ni najupuceniji nemaju odgovor. Procitao sam intervju Zeljka Obradovica koji je bas u tom periodu bio selektor, ni njemu jos uvek nije jasno sta se dogodilo. Poslednjih godina reprezentacija je stala na noge, imamo dve medeljae, a poslednju su izborili igraci koji su ili stasali ili su u tom trenutku igrali u ABA ligi. Dakle nije im bila dobra racunica.

Либурнија пише:
Треће је политички моменат. Ту се ради од бојазни да је АБА - лига претходница неких политичких интеграција. Сад, моје је лично становиште да након рата и прогона преко 500 иљда Срба из Хрватске. што из највећих центара, што из Крајине, никакви ужи политички савези нису могући ма каква гарнитура да дође на власт са обје стране. Али факат тај отпор постоји а неке "нове Југославије" без Срба и Хрвата нема и првенствено се и ради о тој релацији када причамо о овоме. Вјероватно су многи примјетили да је набој пао чак и у Задру када српски тимови играју доље? Није он пао зато што су они изненада завољели Србе, већ зато што је интерес за кошарку и за лигу пао.

Slazem se, kakvo crno obnavljanje Jugoslavije preko zajednicke lige u kosarci, to se nece dogoditi nikad, a najmanje sport moze da pokrene takve procese. Nazalost ovo je jos jedan argument koji se provlaci, toliko je ozbiljan da ga ne bih ni komentarisao.

Sve u svemu, argumenti su na klimavim nogama i svakako nisu opravdanje za bojkot ili istupanje iz lige. Cak i kada bismo ih prihvatili, ostaje pitanje gde je interes Zvezde u celoj prici? Zar je on manje bitan on nekih principa koji su btw bili pogazeni 2-3 godine, pa vaskrsnuli? Sta je bojkot doneo svih ovih godina? Naravno oni koji treba nece ni pokusati da odgovore.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 4:06 pm 
Члан клуба
Корисников грб

МоСа ВерСе пише:
Иначе, да се зна и ово. Против Цибоне прошле године, био је покојни Веља и кад је видео да је густо, повео је навијање. Али, би касно.

Е о томе ти и причам.

Врх

ПорукаПослато: Уто Дец 30, 2014 4:55 pm 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

МоСа ВерСе пише:
Самим тим, овај пласман у Евролигу ће морати да зараде на терену. и зато бих волео да нам падну шака већ одмах, у полуфиналу. Само тако ћу бити сигуран да ни следеће године неће бити Евролиге. Ту неће моћи да се ваде на судије, а и утицај наш код челних људи Аба лиге је већи него њихов. Остаје терен, где ћемо их са оваквим рустером покупити 3:0.

То је тако на папиру али свима нам је јасно, само што то неки неће себи да признају, да су они једина реална опасност по нас у плеј офу и да би било јако добро да се не игра с њима већ у полуфиналу. Њихов ростер уопште није толико лош када уђу у форму - Мачван, Павловић, Будала, Тепић, па и Гагић и Милутинов, вјероватно ће да доводе још и неког на плеју. Плус свиња која зна да води утакмице и да провоцир инцидентне ситуације у којима су они као риба у води. Поготово плеј оф је зајебана ствар, ту се свашта зна догодити, сјетимо се прошле сезоне а старији се сјећају и тријумфа Задра у Загребу над Цибоном, тадашњим двоструким прваком Европе и освајање титуле, па када смо ми слиједеће године направили чудо и исту ту велику Цибону избацили још у полуфиналу итд.

Il genio пише:
@Liburnija
Odgovor na ova pitanja je nemoguce dobiti jer ljudi koji mogu da daju odgovor, a to su oni koji su doneli tu odluku, nezalost ne pisu na ovom forumu, a na diskusiju o tome se ne upustaju ni na drugim mestima.

То пак не одговара реалности пошто они дискутују о томе, нажалост не код нас, и то са самог врха. И само тако се може отворити шанса неком разумном рјешењу, никако конфронтацијо типа "зашто-зато" или "вид будала што бојкотују".
Spoiler: show
Није да ово већ није написано много пута ал ајде, нада умире послиједња.

Врх

Приказ порука у последњих:  Поређај по  
Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 869 порука ]  Иди на страницу Претходни  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 58  Следећа

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост

Не можете слати нове теме у овај форум
Не можете одговарати на теме у овом форуму
Не можете учитавати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете слати прилоге у овај форум

Пронађи: