Данас је Пон Сеп 16, 2019 1:07 am

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 227 порука ]  Иди на страницу Претходни  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Следећа
Аутору Порука
 Наслов поруке: Re: Кошаркашка репрезентација Србије
ПорукаПослато: Нед Сеп 07, 2014 10:37 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Пон Окт 07, 2013 10:55 am
Поруке: 1485
Слика

Fenomenalno!

Alal vera Saletu! Šta izvlači od skrpljenog sastava, ne vjerujem. Raduljica uzdanica, Kalinić standard, Jokić rotacija lagano, Simon i Birčević nisu beskorisni. Izgleda dobijamo nasljednika velikih srpskih/Yugo trenera. :kosarkas:

Врх

ПорукаПослато: Сре Сеп 10, 2014 7:45 pm 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Чет Мај 09, 2013 8:20 am
Поруке: 4664
Au kakva pobeda, odvalili smo Brazilce, slomili ih mentalno, koja navala samopouzdanja kod naših, verujem da protiv Španaca može da bude na jedno dva poseda iako će ih sudije gurati.
Teo i Bjelica bogovi, Kalina će biti strahovito pojačanje za nas.

Врх

ПорукаПослато: Сре Сеп 10, 2014 8:20 pm 
Тешка џомба
Корисников грб

Придружен: Чет Мар 14, 2013 12:15 pm
Поруке: 8599
Место: I na Marsu ako treba...
Fantastična igra. Igrači psihički na najvišem mogućem nivou. U polufinalu će biti svašta.

Врх

ПорукаПослато: Сре Сеп 10, 2014 8:44 pm 
Стара гарда
Корисников грб

Придружен: Нед Мар 17, 2013 2:47 pm
Поруке: 2241
Kakav je Teo bog kosarke, nemam reci... Vidim kako svi pricaju o nekakvom sazrevanju sto po mom misljenju nema veze sa zivotom, pojavom Bogdanovica konacno je dobio beka koji je opasnost po kos protivnika, pa ne moze vise da se kompletna odbrana fokusira na Teu. Ovo sto on demonstrira jos od Granade je cista poezija.
Resio sam u toku finalne serije da bojkotujem reprezentaciju jer u tom trenutku nisam mogao da zamislim sebe kako navijam za ekipu za koju igra Bogdanovic, ali kao i obicno, nisam pokazao karakter, jednostavno momci su me razoruzali. :D Dugo, dugo nismo igrali ni priblizna ovako kvalitetnu kosarku, cak ni u Poljskoj gde smo dosli do finala. Svaka cast Saletu, maestralno je slozio kockice.
Sto se mene tice, cilj je ispunjen jos protiv Grcke, oo danas je bila premija, a jos jedna pobede u naredne dve utakmice bi predstavljala uspeh ravan Indijanapolisu.

Врх

ПорукаПослато: Чет Сеп 11, 2014 7:57 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Il genio пише:
Kakav je Teo bog kosarke, nemam reci... Vidim kako svi pricaju o nekakvom sazrevanju sto po mom misljenju nema veze sa zivotom, pojavom Bogdanovica konacno je dobio beka koji je opasnost po kos protivnika, pa ne moze vise da se kompletna odbrana fokusira na Teu. Ovo sto on demonstrira jos od Granade je cista poezija.
Resio sam u toku finalne serije da bojkotujem reprezentaciju jer u tom trenutku nisam mogao da zamislim sebe kako navijam za ekipu za koju igra Bogdanovic, ali kao i obicno, nisam pokazao karakter, jednostavno momci su me razoruzali. :D Dugo, dugo nismo igrali ni priblizna ovako kvalitetnu kosarku, cak ni u Poljskoj gde smo dosli do finala. Svaka cast Saletu, maestralno je slozio kockice.
Sto se mene tice, cilj je ispunjen jos protiv Grcke, oo danas je bila premija, a jos jedna pobede u naredne dve utakmice bi predstavljala uspeh ravan Indijanapolisu.

To sam i ja rešio, međutim, jače od mene, i da sve preko ove pobede je extra dodatak, mada posle pobede Francuske i mi imamo šanse, iako su jaki, da uđemo u finale.

Врх

ПорукаПослато: Чет Сеп 11, 2014 4:29 pm 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Придружен: Суб Мар 16, 2013 1:18 pm
Поруке: 9683
Perfektne dvije utakmice, nakon poprilično loše grupne faze, čestitke Đorđeviću, očigledno je pogodio i sa hemijom i čim je prestao Tea drlkati sa onim izmjenama i namjenio mu ulogu vođe i Srbija je počela igrati. Ja nekako opet obožavam gledati Bjelicu, sviđa mi se i taj IQ košarkaški i elegancija i skromnost pojave...
Još nešto, nemož' čovjek da se ne zgrozi nad onom Čovićevom spodobom, sa SOS-a koji upada u svlačioni i gole ljude smara, nevjerovatno...Nije mi jasno da mu neki menadžment ne zabrani ona upadanja, sinoć mu zatvaraju vrata pred nosom, spodoba ih opet otvara i ulazi. :twak:

Врх

ПорукаПослато: Пет Сеп 12, 2014 11:27 pm 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Bogdanovića naravno niđe kad se utakmica lomi i kad nas stižu. Igraj siso jedna!

Čuo me :mrgreen:

Igraj pičko jedna! :kreza:

Врх

ПорукаПослато: Суб Сеп 13, 2014 12:08 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Eto, dok ne zagalami na onoga odoše kola nizbrdo. Al' status kod onih blenti na https://www.facebook.com/dnevnadozaprosjecnogzvjezdasa - SIMON KAPITEN RIJEŠIO, nenadjebiv. :smeh: :smeh: :srbinosm: :kreza: :mrgreen: :pehar:

Врх

ПорукаПослато: Суб Сеп 13, 2014 12:12 am 
Чак и када коса ми оседи
Корисников грб

Prva četvrtina je četvrtina iz snova, u drugoj smo odigrali odlično a u četvrtoj su nas Francuzi nadigrali, ali smo zasluženo pobedili, Teo je bog, Kalina je pobednik, a ja, ja sam egzaltiran, radostan i da, od ovoga se stvarno može riknuti :D

P O B E D A
F I N A L E

S R E Ć A!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Врх

ПорукаПослато: Суб Сеп 13, 2014 12:27 am 
Стара гарда
Корисников грб

Трапа пише:
Кад Богдан погоди за медаљу биће вам жао што сте овако писали :plezi:

Слика

Vizionarski Trapo, nema sta... :D

Kad su Tea izbacili iz koloseka, kad nismo znali sta cemo sa loptom, covek izmislio 10 poena u zadnjoj cetvrtini i izvukao pobedu. Teo najbolji igrac ne samo na ovoj utakmici vec na celom prvenstvu, Bogdanovic i Bjelica ga povremeno odmenjivali, ostali odradili svoje zadatke. Alal vera majstori!

Utakmica sa Amerima za svetsko zlato je najveca nagrada za ove momke, nek igraju za svoju dusu!

Врх

ПорукаПослато: Суб Сеп 13, 2014 9:35 am 
Стара гарда
Корисников грб

Придружен: Суб Мар 16, 2013 4:37 pm
Поруке: 2983
Оно кад си поносан, кад ти је пуно срце...

Врх

ПорукаПослато: Суб Сеп 13, 2014 12:37 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Суб Мар 16, 2013 9:55 pm
Поруке: 465
Il genio пише:
Трапа пише:
Кад Богдан погоди за медаљу биће вам жао што сте овако писали :plezi:

Слика

Vizionarski Trapo, nema sta... :D

Мој ме инсект никад не вара :mrgreen:

Пошто смо водили оноликом разликом а и игром смо доминирали, на полувремену помислих јбт да ли је могуће да ћемо ући у финале а да не одиграмо нити једну неизвесну завршницу у плеј офу. '98 је било повуци потегни, 2002 поготово, а сад са екипом најслабијом по именима да се прошетамо, ал не лези враже :kreza:

Тео Слика Имамо новог бога!

Крле капитенски, у стилу Дивца испод руке Слика

Радуља флегма, на крају сви се радују скачу, само он у кадру кулијана, ово је све нормално :mrgreen:

Пефи Марковић одиграо одличну утакмицу, можда нема шут, али јако интелигентан играч, одличне кретње без лопте, бар 5 пута се ушуњао под кош сам као дух.

Бјелица можда мало лошији него против Бразила, ал требало је се ћерати са Дијаом. Да има мало веће срце био би нови Боди Бонд.

Богдан повук'о кад нико други није, алал вера момче.

Симон кеп уб'о оба бацања на крају, иако је цела Србија очекивала оба промашаја Слика

И Сале Национале, човек звани златна медаља Слика

Врх

ПорукаПослато: Суб Сеп 13, 2014 10:14 pm 
Стара гарда
Корисников грб

KAKO JE MIŠA TEODOSIĆ POSTAO „TEO NACIONALE“

Врх

ПорукаПослато: Нед Сеп 14, 2014 11:42 pm 
Члан клуба
Корисников грб

Придружен: Пон Окт 07, 2013 10:55 am
Поруке: 1485
Na kraju sam bio srećan kad je završilo ispod 40, samo da to nije prešlo :)

Svaka čast momcima!!!

:zastavaSRB: :zastavaSRB: :zastavaSRB: :zastavaSRB:

Врх

ПорукаПослато: Уто Сеп 16, 2014 1:59 pm 
Стара гарда
Корисников грб

Слика

Ludak! :D Mislim da cu iskociti iz koze od srece jednog dana kada obuce najlepsi dres!

Врх

Приказ порука у последњих:  Поређај по  
Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 227 порука ]  Иди на страницу Претходни  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Следећа

Сва времена су у UTC + 1 сат [ DST ]

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост

Не можете слати нове теме у овај форум
Не можете одговарати на теме у овом форуму
Не можете учитавати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете слати прилоге у овај форум

Пронађи: